Od kiedy pamiętam interesowałem się nowymi technologiami i Internetem. Prowadzę kilka stron internetowych, które przynoszą mi pasywny dochód.

Na co dzień razem z rodzina mieszkam w słonecznej Australii.  Pracuje tutaj także na etacie. Nie powiem żyje się pięknie i wygodnie, a zarabia nieźle.

kangur

Ja z Kangurem

Jest jednak jedna rzecz, która „nie daje mi spać”….

Jest to wolność finansowa moja i mojej rodziny.

Wierze, ze Internet dal nam nieograniczone możliwości.

Dlatego tez skupiam się na stałym rozwijaniu swojego imperium w Internecie. Wierze, ze to da mi możliwość osiągniecia wolności finansowej.

Jak mogę ci pomoc ?

Moje doświadczenie w marketingu internetowym sięga już około 6 lat. Przez ten czas rozwinąłem szereg umiejętności. Dlatego jestem przekonany, ze mogę ci pomoc.

Copywriting

Jestem w stanie napisać dla ciebie artykuły na bloga, stronę internetowa czy inne teksty sprzedażowe. Cena takiego artykułu zaczyna się od 50zl za 1000 wyrazów. Jeśli podoba ci się mój styl pisania i chciałbyś ożywić teksty na swojej stronie – daj znać na pewno mogę ci w tym pomoc.

Badanie Ryknu

Jeżeli potrzebujesz analizy na potrzeby swojej firmy, a może chcesz założyć nowa stronę, bądź sklep online. Mogę ci pomoc w badaniu rynku i przygotowaniu wstępnego planu działania. Badanie rynku to koszt od 299zl.

Analiza Konkurencji / SERP

Jets to wykonanie raportu analizy wyników TOP10 dla wybranej frazy kluczowej. Przykładowe analizy znajdziesz na moim blogu. Cena za jedna frazę kluczowa to 99zl

Prowadzenie kampanii PPC

Pozycjonowanie trwa długo. Najlepszym sposobem na weryfikacje swoich pomysłów czy biznesów jest skorzystanie z płatnego ruchu. Specjalizuje się w reklamach Google Adwords oraz Facebook. Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż bądź przetestować swój pomysł na biznes mogę ci w tym pomoc.  Koszt od 299zl